Milí občané městyse Křtiny


Milí občané městyse Křtiny,

z důvodu množících se dotazů z Vaší strany si Vás dovoluji oslovit s informacemi ohledně projektu rezidence Měšťanka, která se nachází na místě původního zámku Dřínová ve Vašem městysu.

Lokalita rezidence Měšťanka se nachází na adrese Křtiny 81 v místě bývalé školy. Projekt bude zahrnovat 25 moderních a elegantních bytů a 4 rodinné domky, které jsme navrhli s ohledem na komfort a styl. Při projektování jsme kladli důraz na to, aby nové bydlení splňovalo nejvyšší standardy moderního života a přitom respektovalo kouzlo a atmosféru Vašeho městyse. Všechny byty a domky budou prostorné, světlé a nabízejí nádherné výhledy, které budou chloubou každého obyvatele. Hned u budovy bude parkoviště, aby bylo zajištěno pohodlné parkování pro rezidenty i návštěvy.

Celý projekt realizuje společnost MANSITO alfa s.r.o., která byla v roce 2015 založena Ing. Miroslavem Padyšákem za společnost DBEST INVEST s.r.o. právě pro realizaci projektu Rezidence Měšťanka - Křtiny. Výstavbu provádí stavební společnost DBEST living s.r.o., která taktéž patří do skupiny firem. Stavba je povolena a v současné době probíhají stavební práce.

Všichni víme, že ve Křtinách není moc míst, kde se dá stavět a našim cílem je pomoci především zdejším rodinám a následně sousedům z okolních vesnic najít svůj nový domov plný klidu právě zde. Byli bychom rádi, aby vztahy mezi námi všemi byly přátelské.

Před několika lety jsme dali slib, že po nabytí právní moci stavebního povolení na výstavbu bytů a domků, nejprve nabídneme jednotky občanům Křtin. V průběhu prázdnin je začneme prodávat v předprodeji a vy jste první, kteří se o tom dozvěděli. Od 1.září 2024 je začneme nabízet již oficiálně všem, kteří hledají bydlení. Rozhodli jsme se vytvořit webové stránky www.rezidencemestanka.cz, kde popisujeme nejen samotný projekt, ale také nabízíme jednotlivé jednotky k prodeji. Prodej bytů a domků bude pro Vás probíhat bez účasti realitní kanceláře, tedy bez provize realitní kanceláře.

S přáním krásného léta

Ing. Miroslav Padyšák

www.rezidencemestanka.cz