O projektu

Bytový dům Měšťanka - Křtiny

Místo, kde začíná ráj Moravského krasu, tedy příroda, klid a soukromí. Tak bychom mohli specifikovat tuto lokalitu. To jsou Křtiny. Rezidenční projekt BD Měšťanka s 29 byty, který je v místech původního zámku Dřínová nabízí výhledy do lesů, ale také na centrální kostel Jména Panny Marie a centrum Městyse Křtiny, což je dobrým místem pro život již 777 let. Rezidence se nachází na jižním svahu nad místní základní školou.

Rezidence je sestavena ze tří obytných domů A,B a C. Každý byt má svou impozantní dispozici či výhled a vždy zaujme. V celém prostoru atria, ale také hned u budovy je rozhlehlé parkoviště.

Bydlení v této lokalitě je cíleno na mladé rodiny s dětmi, seniory, ale také manažery, kteří chtějí mít klid po své práci, nebo chtějí pracovat z domu.

O nás

Developerská společnost MANSITO

Společnost MANSITO alfa s.r.o. byla v roce 2015 účelově založena Ing. Miroslavem Padyšákem za společnost DBEST INVEST s.r.o. pro realizaci projektu Rezidence Měšťanka - Křtiny.

Jednatel úspěšně podniká od roku 1993 v oblasti stavebnictví, realitní činnosti a v oblasti alternativních zdrojů energií (fotovoltaika, tepelná čerpadla).

Výstavbu provádí stavební společnost DBEST living s.r.o., která taktéž patří do skupiny firem.

MANSITO alfa s.r.o. Křenová

504/53, Brno, IČ: 04519132

Ing. Miroslav Padyšák

– jednatel

icon

Moderní bydlení v bývalém zámku

icon

22 min z centra Brna

icon

V srdci Moravského Krasu

icon

29 nových bytů

icon

Ideální pro klidné bydlení